Böker Arbolito Relincho Madera
vadászkés
A Böker Arbolito Relincho Madera egy kiváló vadász, és outdoor kés A keskeny,de robusztus penge végig 4.5mm vastag Böhler N695 acélból készült mely rendkívüli szilárdságot ad a késnek, ami bármilyen munkára bevethető. A markolat egy nagyon kemény és időtálló dél Amerikai fa, a Guayacan ében törzséből készült., mozaikszegecs díszítéssel. Tartozék egy minőségi, vastag marhabőr tok is.
Penge hossza: | 128mm |
Penge anyaga: | Böhler N695 rozsdamentes acél |
Penge keménysége: | 57-58 HRC |
Penge vastagsága: | 4.5mm |
Markolat anyaga: | Ébenfa |
Teljes hossza: | 240mm |
Súlya: | 160g |
Tartozék | Bőr tok |
Szállítási idő | 2-5 hét |
Gyártó | Böker |
44 510 Ft
Böker Arbolito Buffalo Soul 42 vadászkés A Böker Arbolito Buffalo Soul 42 egy rendkívül modern darabja az Arbolíto sorozatnak. A robusztus penge végig 4.8 mm vastag Böhler N695 acélból készült rendkívüli szilárdságot adva a késnek, ami bármilyen munkára bevethető. A recézett hüvelykujjtámasz tökéletes helyen található, megkönnyítve a biztonságos használatot. A ergonomikus markolaton, az ujjaknak kialakított mélyedések és a bordázott felület is növelik a biztonságos használatát a késnek. Az anyaga egy nagyon kemény és időtálló dél Amerikai fa, a Guayacan ében törzséből készült.Tartozék egy vastag marhabőr tok is.
65 100 Ft
Böker Arbolito Esculta Ebenholz vadászkés A robusztus penge végig 6.1 mm vastag Böhler N695 acélból készült, rendkívüli szilárdságot adva a késnek, ami bármilyen munkára bevethető. A hüvelykujjtámasz tökéletes helyen található megkönnyítve a biztonságos használatot.A textúrált és csavarral rögzített markolatpanelek egy nagyon kemény és időtálló dél Amerikai fa, a Guayacan ében törzséből készült.Tartozék egy exkluzív, vastag marhabőr tok is.
Információ
Kapcsolat
Hírlevél
A weboldal sütiket (cookie) használ az alapvető működés, valamint a jobb felhasználói élmény eléréséhez. Az oldal használatával elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket, valamint az Adatvédelmi tájékoztatót.