Böker Magnum Fire Brigade
mentőkés
Ez a kés mindennel fel van szerelve, amire egy mentési szakembernek szüksége lehet: üvegtörővel, öv-vágóval, csíptetővel és 440A-es rozsdamentes acélból készült pengével. Kimagaslóan jó fogású G-10 markolattal készül. A nyél színe vörös, tűzoltók szimbolikus jelével.
Penge hossza | 86mm |
Penge anyaga | 440A rozsdamentes acél |
Markolat anyaga | G10 |
Teljes hossza | 203mm |
Súlya | 136g |
Zár típusa | Keresztzár |
Nyitása | Nyitószemölcs |
Szállítási idő | 2-3 hét |
Gyártó | Böker Magnum |
13 710 Ft
Böker Magnum Law Enforcement mentőkés Ez a kés mindennel fel van szerelve, amire egy mentési szakembernek szüksége lehet: üvegtörővel, öv-vágóval, csíptetővel és 440-es rozsdamentes acélból készült pengével. A nyél színe kék, a rendőrség fekete-arany szimbolikus jelével.
13 810 Ft
Böker Magnum Medic keresztzáras pengebiztosítással Ez a kés mindennel fel van szerelve, amire egy mentési szakembernek szüksége lehet: üvegtörővel, öv-vágóval, csíptetővel és 440A-es rozsdamentes acélból készült pengével. A kés nyele narancssárga galvanizált alumínium a mentők szimbolikus jelével.
Információ
Kapcsolat
Hírlevél
A weboldal sütiket (cookie) használ az alapvető működés, valamint a jobb felhasználói élmény eléréséhez. Az oldal használatával elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket, valamint az Adatvédelmi tájékoztatót.