Extrema Ratio A.S.F.K.
taktikai kés
Az olasz különleges erők (Italian Special Forces) részére lett kifejlesztve ez a harci kés
Az A.S.F.K. egy modern átgondolása az I.világháború lövészárkaiban is használt közelharc késnek. A kézre húzható markolatvédő megvédi az ujjakat az esetleges sérülésektől.
Penge hossza | 162mm |
Penge anyaga | Böhler N690Co rozsdamentes acél |
Penge keménysége | 58 HRC |
Penge vastagsága | 6.3mm |
Markolat anyaga | Forprene |
Teljes hossza | 289mm |
Súlya | 413g |
Tartozék | Cordura tok |
Szállítási idő | 2-5 nap |
Gyártó | Extrema Ratio |
Származási ország | Olaszország |
192 030 Ft
Extrema Ratio ADRA Operativo taktikai kés Ez az ejtőernyős rohamkés az olasz hadtörténet egyik híres késének, a "Pugnale da paracadutista assaltatore mod.1939" modellnek az újragondolása. Az Extrema Ratio megtartotta az eredetinek a formáját és arányait, de az új eszköz, a mai modern anyagoknak köszönhetően erősebb és praktikusabb lett. Az új 39-09 méltó versenytársa lett a legkiválóbb modern taktikai késeknek. A penge ötvözött kobalt tartalmú N690 rozsdamentes acél, keménysége 58HRC. Egy nagyon jó minõségû acél, kiváló vágó és mechanikai jellemzőkkel.Bevonata cirkónium-nitrát Testudo amely ellenáll a korróziónak és az oxidálódásnak. Ellenállása ,vágóképessége, éltartása és a mechanikai hatásokkal szembeni ellenállása rendkívül jó.
169 510 Ft
Extrema Ratio Col Moschin taktikai kés Ezt a taktikai kést a 9. Col Moschin ejtőernyős rohamezred, az olasz hadsereg különleges egysége fejlesztette ki, majd hivatalosan is rendszeresítette. A penge N690BO kobalt tartalmú rozsdamentes acélból készült, vastagsága 6.3 mm a keménysége 58 HRC. Egy nagyon jó minõségû acél, kiváló vágó és mechanikai jellemzőkkel. A Kraton nyél a markolattüskére egy rozsdamentes csavarral van rögzítve, ezáltal szétszedhető így lehetővé teszi az alapos tisztítást. A markolat anyaga Forprene és kialakítása miatt többféle fogással használható, ami közelharcban nélkülözhetetlen. A kés tokja, merev ABS-ból készült, amelyen 6db D-gyűrű található. A két heveder segítségével lábon vagy alkaron hordható. A késtok hátulján a heveder kétféleképpen pozicionálható ami a lábon vagy a kézen két különböző hosszúság beállítását is lehetővé teszi.
Információ
Kapcsolat
Hírlevél
A weboldal sütiket (cookie) használ az alapvető működés, valamint a jobb felhasználói élmény eléréséhez. Az oldal használatával elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket, valamint az Adatvédelmi tájékoztatót.