Böker fogazott szendvicskés több színben Böker szendvicskés, kiváló minőségű rozsdamentes acél pengével, fogazott éllel. Gyümölcsök és zöldségek, paradicsom vagy akár kenyér szeletelésre is alkalmas. Markolata kényelmes, ergonomikus kialakítású, kényelmesen fekszik a kézben.
Work Sharp Pivot kézi késélező
| Szállítási idő | elfogyott |
Termékleírás
Work Sharp Pivot kézi késélező
A Work Sharp Pivot kézi élező egy vérbeli EDC eszköz. Kifejezetten az outdoor (túrázás, bushcraft, vadászat) szerelmeseinek. A karbid élező rész a konvex pengék karbantartására is alkalmas 4 mm pengevastagságig. Ez a legtöbb zsebkés és túrakés ideális pengevastagsága. A művelet pofon egyszerű. Az eszközt letámasztva a szögvezető segítségével csak végig kell húzni a penge élét a karbid rudakon. A Pivot response rendszer követi a penge ívét így pontosabbá és hatékonyabbá téve a munkát. A kerámiarudak pedig a gyári élminőség visszaállításában segítenek. A kúpos gyémántrúd a hullámos, recézett pengék rendbetételére alkalmas. A gyémántlap az igen rossz állapotba került késélek rendbetételére alkalmas. A gumi talpaknak köszönhetően stabilan, biztonságosan tudjuk használni az eszközt.
Termék videó
Paraméterek
| Mérete | 152 mm x 51 mm x 13 mm |
Ezt vásárolták hozzá
Böker 4 db-os szendvicskés szett
4 990 Ft
Böker 4 db-os szendvicskés szett Négy darab Böker szendvicskés, kiváló minőségű rozsdamentes acél pengével, fogazott éllel. Gyümölcsök és zöldségek, paradicsom vagy akár kenyér szeletelésre is alkalmas. Markolata kényelmes, ergonomikus kialakítású, kényelmesen fekszik a kézben.
Böker Plus Fire starter
5 490 Ft
Böker Plus Fire starter tűzgyújtó alumínium tokban Ideális eszköz a túrázás, kemping, horgászat, vadászat és más szabadtéri tevékenységekhez. Alkalmazható bármilyen körülmények között, beleértve a nedves időjárás vagy alacsony hőmérsékletet.Kicsi, könnyű, helytakarékos és könnyen hordozható. A csúszásmentes alumínium fogantyú stabil fogást biztosít minden körülmények között. Az alumínium ház végében egy iránytűt is található. Használható kb.ezerszer. Tulajdonságok: Szín: Fekete Anyaga: Ferrocérium(a gyújtó),eloxált alumínium(a tok),rozsdamentes acél(kaparó) Üvegnyitó, vonalzó, térkép távolságmérő, lánc.
Work Sharp csiszoló szalag készlet 6 db-os csiszoló szalag készlet Work Sharp elektromos élezőhöz. A csiszolószalagok készlete különböző finomságú szalagokat tartalmaz, amelyek különböző feladatokhoz és anyagokhoz alkalmasak. 2 db P80 durva csiszolószalag 2 db P220 közepes csiszolószalag 2 db 6000 finom csiszolószalag
Böker Magnum Advance Pro EDC
12 990 Ft
Böker Magnum Advance Pro EDC zsebkés Azok a késhasználók, akiknek sok felszerelést kell szállítaniuk, örülnek, ha az egyes darabok nem túl terjedelmesek és nehézek. A Magnum Advance Pro EDC alumínium markolata csúcsokkal és hornyokkal rendelkezik a biztonságosabb fogás érdekében. A 440C rozsdamentes acélból készült penge körömmel nyitható és egy keresztzár rögzíti nyitott állapotban.Gyöngyvászon tokkal.
Due Cigni szakácskés 20cm
13 190 Ft
Due Cigni szakácskés 20cm Általános szakácskés, húsok és zöldségek vágására, darabolására, ételek előkészítésére.Ideális választás konyhai, mindenes késnek. A rozsdamentes, X50Cr15MOV német acélból készült penge, rendkívül jó korrózióálló, kizárólag konyhakéseknek kifejlesztett, Krupp acél. Az ideális súlyelosztás garantálja a kényelmes munkavégzést. A stabil markolat, kényelmesen használható mind a bal és jobb kézben is. Mosogatógépben is mosható
Böker Magnum Outdoor Cuisine III
14 160 Ft
Böker Magnum Outdoor Cuisine III zsebkés A kézreálló rózsafa markolat nagyon kényelmes fogást biztosít, így a munkavégzés rendkívül könnyű és hatékony. A japán Nakiri penge, bármilyen vágási feladatot elvégez. Ideális választás szabadtéri sütés-főzéshez, étkezéshez, kempingezéshez.
Due Cigni Santoku szakácskés A santoku egy univerzális konyhakés húsokhoz, halhoz, zöldségek szeleteléshez, aprításhoz.A pengén kialakított mélyedések megakadályozzák a felszeletelt nyersanyag rátapadását (hús,sajt,sütemény stb.) a pengére. A rozsdamentes, X50Cr15MOV német acélból készült penge, rendkívül jó korrózióálló, kizárólag konyhakéseknek kifejlesztett, Krupp acél. Az ideális súlyelosztás garantálja a kényelmes munkavégzést. A stabil markolat, kényelmesen használható mind a bal és jobb kézben is. Mosogatógépben is mosható
Kasumi Diacross Santoku japán konyhakés A Sumikama cég, Kasumi Diacross sorozat késeit elsősorban a higiéniát szem előtt tartva tervezték. Teljes egészében magas széntartalmú molibdén-vanádium ötvözetű, rozsdamentes acélból készülnek. A szakszerűen kézzel élezett kések tartósak és borotvaélesek. A markolata nem érzékeny a nedvességre és nem szívja el a szagokat. Kissé érdesített-textúrált felülete megakadályozza, hogy a kéz megcsússzon a felületén, és elegáns megjelenést is kölcsönöz a késnek. A Diacross késsorozatot a japán késekkel most ismerkedőknek ajánljuk, megbízható minőségük, könnyű karbantartásuk, ugyanakkor megfizethető áruk miatt. Santoku kés, kiválóan alkalmas szeletelésre és aprításra.Egy univerzális konyhakés húsokhoz, halhoz, zöldségek szeleteléshez, aprításhoz. A legtöbbet használt kés a Japán konyhában.
Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener élező. A késeink azon eszközök közé tartoznak, melyek rendeltetésszerű használat mellett állandó sérülésnek, kopásnak, roncsolódásnak vannak kitéve. Mindegy, milyen acélból készülnek, előbb vagy utóbb karbantartásra szorulnak. A Work Sharp késélező olyan professzionális teljesítményt nyújt, amit általában csak szakembereknél tapasztalhatunk. Mindezt otthoni körülmények között. Az asztali állvány stabil tartást biztosít az élezés, karbantartás folyamata közben. A V Block Camp rendszer biztosan tartja a pengét élezés közben, de ha kell 360 fokban állítható. Az élszög 15-30 fokig állítható fokonként. Így a konyhai késektől egészen az outdoor késekig minden ismert élszög beállítható. A Tri-Brasive rúd három különböző felületet tartalmaz. Egy durva 320-as gyémántlapot, egy általános 600-as gyémántlapot és egy finom kerámia lapot. Így komplett, teljes karbantartást tudunk végezni késeinken. Mivel mind a kés, mind az élező rúd stabilan mozog és az élszög fixen beállítható, az élezés a kezdők számára is egyszerű, biztonságos és hatékony.
Kapcsolódó termékek
Work Sharp Pivot Plus kézi késélező A Work Sharp Pivot Plus a normál Pivot fejlesztett változata. Megtartva az előd bevált tulajdonságait, még hatékonyabb és könnyebb felhasználást biztosítva. A karbid élező rész a konvex pengék karbantartására is alkalmas 4 mm pengevastagságig. Ez a legtöbb zsebkés és túrakés ideális pengevastagsága. A művelet pofon egyszerű. Az eszközt letámasztva a szögvezető segítségével csak végig kell húzni a penge élét a karbid rudakon. A Pivot response rendszer követi a penge ívét így pontosabbá és hatékonyabbá téve a munkát. A kerámiarudak pedig a gyári élminőség visszaállításában segítenek. A kúpos gyémántrúd a hullámos, recézett pengék rendbetételére alkalmas. Természetesen ez az eszköz is végtelenül kompakt, tehát ideális választás az outdoor tevékenységek kedvelőinek. Kerti szerszámok, horgok és konyhakések élezésére is kiváló.
Work Sharp Pivot Pro kéziszerszám és késélező A Work Sharp Pivot Pro a normál Pivot továbbfejlesztett változata. A fő cél a stabil munkakörülmények kialakítása volt minden körülmények között. A fogantyús forma gumitalpakkal mindenhol a stabil munkapad érzését adja majd használójának. Egy farönk, egy cső, egy asztal, bármi és bárhol. Ezért nagyszerű a Pivot pro. A Pivot response rendszer tökéletesen követi az él ívét, így az élezés egyszerű és hatékony feladattá válik. A Konvex-karbid élezőpengék gyorsan rendbe teszik a sérült éleket. Még a konvex éleket is. A finom felületű kerámiarudak pedig a gyári élminőséget garantálják. A Pivot Pro tartalmaz még egy ollóélezőt és egy durvább gyémántlapot is a balták és kerti szerszámok rendbetételéhez. Ezek a részek levehetőek az eszközről.
Work Sharp Guided field késélező
15 790 Ft
Work Sharp Guided field késélező Ezzel az élezővel szinte mindent meg lehet élezni aminek éle van. Két különböző szemcseméretű gyémántporos lap, két darab kerámia rúd ( egy nagyobb és egy kisebb) és egy 13 mm széles 100 mm hosszú bőr a legfinomabb munkához.Kompakt kialakítása, kis súlya, miatt akár a túrafelszerelés része is lehet. A késkészítő, Ken Onion: "a legjobb kézi, hordozható élező, amit eddig használtam”
Work Sharp Guided Sharpening System Upgrade Kit A kiegészítő készlet segítségével, kibővíthető a Work Sharp Guided Sharpening System élező lehetőségei. A durva 220 grit-es gyémánt lappal kijavítható az erőssen kopott, sérült él is. A 800 grit-es extra finom lappal tovább finomítható az él. Végül a polírozó pasztával bekent, bőr élezővel, borotva élesre fenhetjük késünket. A készlet tartalma: Extra durva gyémánt lap (220 Grit) Extra finom gyémánt lap (800 Grit) Bőrös élező lap sorjázáshoz 2 darab 25 fokos, élszög vezető 0,5 mikron finomságú fenőpaszta
Work Sharp Guided Sharpening System
32 790 Ft
Work Sharp Guided Sharpening System késélező rendszer Ezzel az élezővel szinte mindent meg lehet élezni aminek éle van. Az új Pivot-Response System lényege, hogy a penge formájától független az élezőlap követi a kés élét, így az élezés még egyszerűbbé és pontosabbá válik, 2 db 15 cm-es gyémánt lap, 320 grit, és 600 grit (17 fokos és 20 fokos élszög. 1 db kerámia rúd kétféle finomsággal (25 fokos élszög). 1 db közepes kerámia rúd. 1 db kis kerámia rúd.
Hírlevél























